• Detail firmy

Markéta MOTLOVÁ

Základní popis

Nabízím svatební kytice a výzdobu. Dodávám květiny a dekorace do interiérů. Zajistíme dekorace pro Váš byt, dekor Vaší kanceláře, recepce.

Adresa

Kostelní 1470/4
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71328980

Výrobky, činnosti

Květiny

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 165 384
E-mail: info@inspirito.cz
WWW: www.inspirito.cz

Kontaktní osoba

Markéta MOTLOVÁ

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Květiny Slunečnice s.r.o.

Zajišťujeme internetový prodej vázaných kytic pro všechny příležitosti. Dodáváme čerstvé květiny a aranžmá do hotelů, restaurací, butiků a dalších interiérů. Nabízíme kompletní svatební květinový servis a dodávku květin po Praze a přilehlém okolí.

Renáta Jebavá

Naše květinářství se specializuje na kompletní svatební květinový servis. Nabízíme i různé sezónní dekorace (vánoční, velikonoční), vazby ze suchého přírodního materiálu, kytice dárkové - pro významná jubilea, promoce či svátky, také smuteční květiny, věnce a stuhy.

Miroslava Špačková - VAZANIKVETIN.CZ

Zabýváme se květinovou výzdobou a tvorbou aranžmá a dekorací. Připravujeme svatební květinovou výzdobu, výzdobu kanceláří i společenských prostor. K prodeji nabízíme řezané květiny, uvázané kytice nebo hrnkové květiny. V nabídce máme i sezónní květinové vazby a zajistíme také rozvoz květin po Praze. Rádi vyhovíme Vašim individuálním požadavkům a přáním.