• Detail firmy

Markéta Cole

Základní popis

Nabízíme a děláme grafické a brandingové studio a dále vytváříme nové korporátní identity i také pomáháme budovat značky.

Adresa

Vlastina 531/11, (3. patro)
161 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  87187973

Výrobky, činnosti

Grafika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 565 148
Telefon: +420 725 649 938
E-mail: info@askdesigners.eu
WWW: www.askdesigners.eu
Další firmy v oboru

Reklamní předměty s potiskem - Praha

Zabýváme se výrobou a potiskem reklamních předmětů pomocí moderní technologie. Nabízíme reklamní předměty s potiskem, nákupní reklamní předměty, reklamní textilní předměty, dárkové reklamní předměty, reklamní firemní tiskoviny, reklamní psací potřeby, reklamní předměty do domácnosti, reklamní kancelářské a konferenční předměty, reklamní cestovní potřeby a outdoorové vybavení a mnoho dalšího.

TLAMA design

Zabýváme se provozem grafického a tiskového studia. Nabízíme ofsetový a digitální tisk, grafické zpracování, tvorbu logotypů, obalů, propagačních a reklamních předmětů. Specializujeme se na tvorbu corporate identity.

atelier G design s.r.o.

Jsme designový ateliér, který realizuje reklamní grafiku a poskytuje grafické služby na zakázku dle přání zákazníka. Nabízíme vytvoření designu do architektury, světelných reklam, malonákladového i velkoplošného tisku, orientačních systémů, reklamních kampaní, veletrhů a výstav, designových prací v exteriéru i interiéru a výškové práce. Ukázku naleznete na našich webových stránkách.