• Detail firmy

Markéta Blahušová

Základní popis

Zabýváme se dovozem, tříděním a následným prodejem second handu. Textil pochází z velkoměst Velké Británie, USA ,Švýcarska a Francie.

Adresa

Šlitrova 2005
190 16 Praha 9 - Újezd nad Lesy

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01339001
  • Služby

Výrobky, činnosti

Dámské oděvy, dětské oděvy

Zaměřuje především na dámský, dětský a kojenecký second-hand. V hlavní nabídce jsou mixy i celé lisované balíky. Ovšem dbáme na přání zákazníka a proto zboží předem netřídíme, ale zabýváme se tříděním na přání zákazníka podle jeho potřeby a přání.

Kontaktní údaje

E-mail: blahusova@jm-sh.cz
WWW: j-m-velkoobchod.webnode.cz/

Kontaktní osoba

Markéta Blahušová - Majitel

Mobil: +420 733 229 750
E-mail: blahusova@jm-sh.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SPELSBERG spol.s r.o.

Velkoobchod s elektroinstalačním materiálem, krabicemi na omítku, rozvaděči, plastovými průmyslovými elektroinstalačními krabicemi IP66, instalačními systémy do betonu, zásuvkovými rozvaděči, elektroměrovými skříněmi, atd. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde najdete veškeré informace o naší společnosti. V případě potřeby nám zavolejte, rádi Vám ve všem pomůžeme.

FININ GROUP s.r.o.

Naší specializací je investiční poradenství a zprostředkování obchodů s cennými papíry zalistovanými na newyorské burze NYSE a elektronickém trhu NASDAQ. Jsme schopni zajistit realizaci obchodů na všech významných světových burzách a také realizaci investic v nebankovním sektoru.

DELOR MORAVIA s.r.o. - Zakázkové krejčovství

Zakázkové krejčovství Delor Moravia Brno nabízí dámské a pánské oděvy v té nejvyšší kvalitě. Naše produkty se vyznačují precizním zpracováním, a to i díky módním poradcům, kteří nasbírali bohaté zkušenosti ve špičkových zahraničních salónech. Věříme, že si z naší nabídky vyberte i Vy. Nabízíme rovněž dárkové poukazy na luxusní oděvy z naší dílny.