• Detail firmy

Mark & Pool, s.r.o.

Základní popis

Zpracujeme daně z příjmu s odkladem do 30.6.2010. Nabízíme mezinárodní daňové poradenství, daňové optimalizace, aplikace smluv o zamezení dvojího zdanění, majetkové a kapitálové transformace, krizové řízení a likvidace, eurospolečnosti, oceňování.

Adresa

Vídeňská 134/102
619 00 Brno - Dolní Heršpice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25541421

Výrobky, činnosti

Zpracujeme daně z příjmu

Nabízíme mezinárodní daňové poradenství, daňové optimalizace, aplikace smluv o zamezení dvojího zdanění, majetkové a kapitálové transformace

Kontaktní údaje

Telefon: 547 426 526
Mobil: 737 283 977
WWW: www.markpool.cz

Kontaktní osoba

Ing. Milan Tichý - Jednatel

Mobil: +420 737 283 976
Další firmy v oboru

Gral Moravia, a.s.

Nabízíme zakázkové vedení účetnictví pro podniky i drobné živnostníky. Zpracováváme podvojné účetnictví a také zajišťujeme vedení daňové evidence. Naše společnost Vám také nabízí možnost daňové optimalizace Vašich výdajů. Poskytujeme komplexní daňové poradenství. Věnujeme se externí mzdové agendě a zpracování účetní závěrky. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Ing. Drahomíra Čechová - Účetnictví

Poskytuji komplexní služby v oblasti účetnictví. Zajišťuji vedení mezd, účetnictví a daňové evidence pro živnostníky, malé a středně velké firmy.

EKOFINALL s.r.o.

Nabízíme kompletní účetní a daňový servis, vedení účetnictví, daňové evidence, mzdy, daňová přiznání, účetní závěrky, výkazy státním orgánům.