• Detail firmy

MARIVA TOUR s.r.o.

Základní popis

CK specialista na Makarskou riviéru, letoviska Baška Voda, Makarská. Nabízíme ubytování v komfortních hotelech, apartmánech za příznivých podmínek.

Adresa

Pod Bečevnou 161
755 01 Vsetín

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29441021
DIČ:  CZ29441021

Výrobky, činnosti

Nabídky zájezdů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 416 062
Mobil: +420 603 226 909
E-mail: marivatour@volny.cz
WWW: www.marivatour.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Matkovič - Jednatel

Další firmy v oboru

FRESCO TRAVEL, s.r.o.

Zajišťujeme online prodej letenek. Specializujeme se na levné letenky do celého světa, low cost letenky nízkonákladovými leteckými společnostmi. Výběr a rezervace dovolené, pobytů a ubytování v hotelech ve všech světových destinacích. Vízový servis, pronájem aut v zahraničí. Máme dlouholeté zkušenosti a školené cestovní konzultanty.

SEKAN s.r.o.

Naše společnost poskytuje profesionální služby v oblasti cestovního ruchu, wellness služeb a zajištění kulturních a hudebních programů. V oblasti cestovního ruchu nabízíme služby zprostředkování nejrůznějších plně pojištěných zájezdů do celého světa. Pro Vaše firemní a soukromé oslavy zajistíme kulturní a hudební doprovod včetně unikátní show Elvise Presleyho. Vedeme masérské a regenerační studio.

CK UNITOUR s.r.o.

Naše cestovní kancelář zajišťuje poznávací, pobytové zájezdy. Kompletní nabídku zájezdů naleznete na našich internetových stránkách.