• Detail firmy

Mariva Consulting, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme poradenství při podnikání v Číně a na Filipínách, kontrolu zboží ve výrobě, vyhledání místních firem a jejich prověření, tlumočení, překlady,

Adresa

Šluknovská 318/8
190 00 Praha 9 - Střížkov

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26167069
DIČ:  CZ26167069

Výrobky, činnosti

Poradenská činnost

poradenství při podnikání v Číně a na Filipínách

Kontaktní údaje

Telefon: +420 286 880 465
Mobil: +420 776 055 944
E-mail: mariva-consult@seznam.cz
WWW: www.euchina-consulting.com

Kontaktní osoba

Jiří Štichauer - Jednatel

Další firmy v oboru

Daňová a účetní kancelář Láznička & Zavřelová s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti vedení účetní a daňové agendy. Nabízíme odborné poradenství a konzultace v tomto oboru. Pro naše klienty zajišťujeme vedení účetnictví, zpracování mezd a vedení mzdové agendy, zpracování veškerých druhů daňových přiznání, optimalizace daňového základu, vypracování finančních i ekonomických analýz hospodaření a dodání všech potřebných podkladů pro SSZ a ZP.

BASILDON, s.r.o.

Hlavní činností firmy je profesionální vedení a správa účetnictví, rekonstrukce účetnictví, daňové a ekonomické poradenství. Vedeme mzdovou agendu, skladové hospodářství, daňovou evidenci. Zpracujeme daňové přiznání. Možnost zastupování na úřadech. Staráme se o zákazníky převážně z Prahy a přilehlého okolí.

HAYEK, spol. s r.o., holding

Auditorská společnost provádí audit, daňové a účetní poradenství, zastupování na úřadech, přeměny společností, fúze, rozdělení, převzetí jmění společníkem a další služby.