• Detail firmy

MARITIME RACE s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se výukou jachtingu a charterem lodí. Nabídka servisu, prodeje a pronájmu lodí a plachetnic i s kapitánem.

Adresa

Pod špitálem 1355
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28535626

Výrobky, činnosti

Lodě

Kontaktní údaje

E-mail: jhirnsal@maritimerace.eu
WWW: maritimerace.eu

Kontaktní osoba

Jan Hirnšal - Jednatel

Mobil: +420 775 074 129
Další firmy v oboru

Jan Srb

Provozujeme internetový obchod i kamennou prodejnu se zaměřením na sportovní vybavení, sportovní oblečení, sportovní obuv a tréninkové pomůcky. Nabízíme široký sortiment fotbalových míčů, dresů, fotbalových a futsalových kompletů, funkčního prádla, tašek, ruksaků a mnoho jiného. Dodáváme poháry a medaile. Sportovní zboží rovněž půjčujeme. Součástí poskytovaných služeb jsou také opravy míčů.

BEST BOWLING s.r.o.

BEST BOWLING se nachází v nákupním centru Metropole Zličín, k dispozici je 12 profesionálních bowlingových drah a kulečníkové stoly s restaurací a barem v plně klimatizovaných prostorách. Nabízíme možnost pořádání firemních i soukromých akcí s kapacitou 200 osob, velkoplošnou projekci. Vaříme také polední menu. Garantujeme 100% spokojenost a skvělou zábavu! Těšíme se na Vás!

Marexim, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem příze na pletení, tkanin na tendry a pro konfekci, pracovních i ochranných tkanin, reflexních proužků, luxusní imitace kožešin či zažehlovacích pásek. Nabízíme prodej zažehlovacích termolepivých pásek do švů.