• Detail firmy

Marie Zedníčková

Základní popis

Hotel je situován do klidného prostředí, kde naleznete pohodu bez ruchu všedních dní a přitom je dostatečně blízko centru Mladé Boleslavi. Nabízíme ubytování v tříhvězdičkovém hotelu se sociálním zázemím, TV, SAT, internetem a uzavřeným parkovištěm.

Adresa

Jemníky 40
293 01 Jemníky

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87583747
DIČ:  CZ8758050015

Výrobky, činnosti

Ubytování

Kontaktní údaje

E-mail: info@hoteljemniky.cz
WWW: hoteljemniky.cz

Kontaktní osoba

Marie Zedníčková

Mobil: +420 602 404 177
E-mail: info@hoteljemniky.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hotel Agricola

Hotel Agricola v klidném prostředí Prahy 10 - Vršovic. Nabízíme prostory pro firemní akce, večírky a rauty. Máme dlouholeté zkušenosti s uspořádáním svatebních hostin, rodinné oslavy, společenské večírky, srazy, rauty i recepci. Disponujeme restaurací pro 40 až 60 osob, vinárnou a kvalitními ubytovacími službami. Zveme vás na pravidelné taneční večery 80-90 léta - živá kapela od 18h do 22h.

NOTOS SCHOLA s.r.o.

Nabízíme klidné ubytování v penzionu Schola. Penzion se nachází 14 km od hlavního města Prahy v obci Noutonice a nabízí množství výletních cílů pro všechny věkové kategorie. Mezi další činnosti patří realitní činnost a inženýrská činnost v investiční výstavbě.

Penzion v polích, s.r.o.

Provozujeme Penzion a restauraci v Číčovicích, nedaleko Prahy. Dům, ve kterém se penzion nachází je z 18. století a je citlivě zrestaurován. Součásti penzionu je i restaurace s venkovní terasou, bazén, dětský koutek a parkoviště. Na letiště je to od nás jen 5 minut. Těšíme se na Vaši návštěvu!