• Detail firmy

Marie Střesková

Základní popis

Pereme a mandlujeme prádlo pro restaurace, školní, ubytovací a zdravotnická zařízení, výrobní závody, veřejnost. Čistíme peří, šijeme polštáře a deky.

Adresa

Polská 2333
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12571903
DIČ:  CZ386009015
Rok založení:  1993
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prádelna, mandl

Pereme a mandlujeme prádlo pro restaurace, školní, ubytovací a zdravotnická zařízení, výrobní závody i veřejnost. Čistíme peří, šijeme polštáře a deky. Provádíme svoz a rozvoz prádla.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 684 794
Mobil: +420 604 110 257
E-mail: r.sim@seznam.cz
WWW: www.pradelnakladno.cz

Kontaktní osoba

Marie Střesková - Majitel

Renáta Šimáčková

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jana Štěrbová

Specializujeme se na praní, žehlení a drobné opravy prádla. Potřebujete výpomoc s praním, žehlením nebo zašíváním? Obraťte se na nás, odvádíme kvalitní a spolehlivou práci. Dodáváme v co nejkratším čase. Vyžehlené a vyprané prádlo získáte bez starostí.

Gemastars Cleaners s.r.o.

Provádíme kvalitní a šetrné čištění oděvů, peří, kůží a koberců. Nabízíme praní a žehlení bílého prádla, restauračního i hotelového prádla.

NES Mělník, s.r.o.

Nabízíme praní, balení a opravy prádla různých druhů, jako je např. ložní prádlo, pracovní oděvy, restaurační prádlo apod. Dále se věnujeme žehlení, které provádíme na moderních žehlících strojích značky Kannegiesser nebo chemickému čištění prádla, které se klasickým způsobem nedá vyčistit. K dispozici vlastní dopravu.