• Detail firmy

Marie Sittková Poledňáková

Základní popis

Prodáváme průmyslové, teflonové, hydraulické s koncovkami a benzinové hadice. Nabízíme také těsnění, pryžové desky a podlahoviny.

Adresa

M. Alše 822
757 01 Valašské Meziříčí

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  604 825 425

Výrobky, činnosti

Prodáváme průmyslové, teflonové, hadice

Prodáváme průmyslové, teflonové, hydraulické s koncovkami a benzinové hadice. Nabízíme také těsnění, pryžové desky a podlahoviny.

Kontaktní osoba

Marie Sittková Poledňáková - Jednatel

Telefon: +420 571 615 177
Mobil: +420 604 825 425
E-mail: hapo-vm@volny.cz
WWW: www.hapohadice.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Habako group s r. o.

Naše společnost se již několik let věnuje velkoobchodnímu prodeji hadic a příslušenství. V naší nabídce naleznete mnoho druhů hadic s různým použitím. Nabízíme hadice hydraulické, odsávací, hadice pro automobilový průmysl, benzinové, antiabrasivní a další. K hadicím nabízíme i kompletní příslušenství jako jsou spojovací materiály, těsnící materiály, lepidla, pryžové desky aj. Navštivte naše www.

BVC centrální vysávání, s.r.o.

Dodáváme a montujeme plně vybavené samočisticí centrální vysavače nového typu s německou technologií. Naše centrální vysavače jsou vybaveny motorem BOSCH - SIEMENS, mechanickým oklepem pohyblivého filtru a plynulou regulací výkonu na rukojeti.

Antonín Gabriško - Lesní, zahradní technika a hydraulika

Zajišťujeme prodej a servis lesní, zahradní techniky a hydrauliky. V naší nabídce naleznete řetězové pily, vyžínače, křovinořezy, rozbrušovací pily, půdní jamkovače, foukače, vysavače, motorové rosiče, zahradní nůžky, hydraulické tlakové hadice včetně příslušenství a mnoho jiného. Dodáváme také náhradní díly, většinu dílů máme skladem. Poskytujeme poradenství při prodeji.