• Detail firmy

Marie Novotná

Základní popis

Nabídka ubytování na farmě nedaleko Českého Krumlova s domácí stravou (dle domluvy). Krásné okolí vybízí k výletům (turistika, kolo, rafty), jízda na koni. Neváhejte nás navštívit.

Adresa

Kaliště 2
382 11 Bohdalovice

Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70982562
  • Služby

Výrobky, činnosti

Ubytování nedaleko Českého Krumlova.

Kontaktní údaje

E-mail: kaliste2@seznam.cz
WWW: www.kaliste2.cz

Kontaktní osoba

Marie Novotná - Člen představenstva

Mobil: +420 737 827 554
E-mail: kaliste2@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ubytování jižní Čechy

Nabízíme ubytování v jižních Čechách v malebném stavení s bezbariérovým přístupem. Disponujeme 2 apartmány s kapacitou lůžek 2x 5 lůžek, s možností přistýlek. Stavení má krytý dvůr pro parkování i večerní posezení s veškerým zázemím.

Josef Novák

Nabízíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Montujeme okapy i svody, vyrábíme i montujeme úžlabí a lemování. Realizujeme střechy na klíč a montujeme střešní okna. Zaměřujeme se na celé jižní Čechy. Rodinám s dětmi, párům i pro party přátel nabízíme příjemné ubytování v moderně zařízené chalupě v jižních Čechách a v penzionu U Tomáše v Jindřichově Hradci.

Penzion U Zvěřinů

Provozujeme rodinný penzion v jižních Čechách nedaleko hranic s Rakouskem a kapacitou 21 lůžek. V okolí penzionu jsou cyklostezky, upravené běžecké trasy, golfové hřiště, rybníky, lesy, rovněž tak mnoho kulturních památek. Naleznete zde historickou úzkorozchodnou železniční trať s unikátní parní lokomotivou či Muzeum veteránů. V zimním období je pro lyžaře k dispozici lyžařský vlek.