• Detail firmy

Marie Lundová

Základní popis

Číslo jedna pro firmu je výroba kuchyní. Nedílnou součástí je ale také výroba vestavěných skříní a kancelářského nábytku dle představ zákazníka.

Adresa

Příbor 89
742 58 Příbor

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49574957
DIČ:  CZ515111171
Rok založení:  1993
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- výroba nábytku na zakázku, jako jsou skříně, kuchyně, kancelářský nábytek, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 723 999 990
Fax: +420 556 723 444

Kontaktní osoba

Marie Lundová - Majitel

Další firmy v oboru

Pavel Kunc - Truhlářství

Zakázkové truhlářství Petr Kunc zajišťuje výrobu bytového, kancelářského i zahradního nábytku na míru dle požadavků zákazníka. Vyrábíme kuchyňské linky, obývací pokoje, ložnice, vestavěné skříně, komody, dětské a studentské pokoje, školní nábytek a mnoho jiného. Provádíme rovněž renovace kuchyní. Součástí poskytovaných služeb je návrh, doprava a montáž nábytku.

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.

Rostislav Gabzdyl - STOLAŘSTVÍ

Naše stolařství poskytuje kvalitní práce v oblasti výroby zakázkové nábytku. Zabýváme se výrobou kuchyňských linek, kancelářského nábytku, nábytku do interiéru, schodišť a mnoho dalšího.