• Detail firmy

Marie Líšťanská

Základní popis

Společnost podniká v oboru hypoteční a realitní makléř, člen realitní komory, gepard finance, finanční a daňový servis, účetnictví a daní.

Adresa

Jimlín 42
440 01 Jimlín

Okres: Louny
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15692531
Rok založení:  1992
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- účetnictví, daně, hypotéky, úvěry, stavební spoření, pojištění, servis při nákupu a prodeji nemovitostí, řešení exekucí a oddlužení.

Kontaktní osoba

Marie Líšťanská - Majitel

Mobil: +420 736 751 973
Další firmy v oboru

EKODAT LITVÍNOV s. r. o.

Naše společnost se zabývá zpracováním podvojného účetnictví, komplexním zpracováním mezd, daňového poradenství a zajištěním auditu. Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatele, družstva a neziskové organizace. Vedení mzdové evidence a personalistiky. Nabídka poradenství. Neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na naši budoucí spolupráci.

DEBIT-SET s.r.o.

Nabízíme vedení daňové evidence a kompletní zpracování účetnictví. Zajišťujeme vedení mzdové a personální agendy. Poskytujeme služby fyzickým a právnickým osobám nebo neziskovým organizacím.

Mirabilis office

Zabýváme se vedením účetnictví, daňovým poradenstvím, zpracováním mezd i administrativní agendou pro fyzické a právnické osoby. O účetnictví se Vám postaráme s dostatečnou praxí, s potřebným vzděláním a především kvalitně odvedenou prací. V případě potřeby také poskytujeme školení, včetně školení EET. Poskytujeme FULL SERVIS, jezdíme si pro doklady