• Detail firmy

Marie Lesová

Základní popis

Firma šití a prodej oděvů Marie Lesová byla založena 1.1.1992 v Uherském Hradišti se sídlem na ulici Stojanova 484. Již od svého počátku se firma zabývá zakázkovou výrobou pracovních oděvů a jejich prodejem. Dnešní sortiment tvoří rovněž další zboží

Adresa

Stojanova 484
686 01 Uherské Hradiště

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44094213

Výrobky, činnosti

Textilní výroba

Kontaktní údaje

Telefon: +420 572 540 347
E-mail: lesova@lesova.cz
WWW: www.lesova.cz

Kontaktní osoba

Marie Lesová - Majitel

Mobil: +420 737 610 648

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ludmila MUCALÍKOVÁ - ELLISS - výroba a prodej oděvů

Naše společnost se již řadu let zabývá výrobou pracovních profesních oděvů. Šijeme na zakázku kvalitní pracovní oblečení pro různé obory, jako např. zdravotnictví, potravinářství, ale i oděvy pro volný čas - kalhoty, mikiny, trika a mnoho dalšího. Vyšíváme rovněž loga firem. Používáme materiály českých a anglických výrobců. Nově provozujeme e-shop s dámskými a pánskými pracovními oděvy.

Rock Empire s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem horolezeckých potřeb. Nabízíme horolezecké sedáky, lana, úvazky, karabiny, lezeckou obuv, přilby a další horolezecké potřeby. Také prodáváme a provádíme servis vybavení pro práci ve výškách. Poskytujeme revize techniky pro OOPP, poradenství a školení BOZP zaměřené na práci ve výškách.

Renáta Kardohelyi - šití kostýmů na míru

Nabízíme šití sportovních, tanečních kostýmů a oděvů. Možnost i šití jiného sortimentu dle dohody, např. lůžkoviny, propagační a reklamní oděvy, kostýmy, ubrusy, zástěry, polštáře apod., lehčí pracovní oděvy a konfekce.