• Detail firmy

Marie Janovská

Základní popis

Prodáváme tvářecí stroje a děrovací nářadí. Dodáváme náhradní díly i střihací nože. Prodáváme tvářecí stroje a děrovací nářadí. Dodáváme náhradní díly i střihací nože.

Adresa

K Moštěnici 265/8a
750 02 Přerov I - Město

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74074687

Výrobky, činnosti

Prodáváme tvářecí stroje a děrovací nářadí

Prodáváme tvářecí stroje a děrovací nářadí. Dodáváme náhradní díly i střihací nože.

Kontaktní osoba

Marie Janovská - Jednatel

Telefon: +420 581 202 026
E-mail: irongroup@irongroup.cz
WWW: www.irongroup.cz
Další firmy v oboru

HAJDO spol. s r.o.

Specializujeme se na konstrukce, projekce a výrobou strojů a zařízení. Nabízíme soustružení, vyvažování, dělení vodním paprskem, CNC ohýbání trubek, svařování a zámečnickou výrobu. Vyrábíme kvalitní kardanové hřídele, armované hadice, papírenské stroje a hydraulické trubky.

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

Nabízíme zakázkovou strojírenskou výrobu velmi širokého rozsahu. Výroba se dělí na zámečnický provoz a na obrobnu. V zámečnickém provoze nabízíme od drobných zámečnických prací až po kompletní stavbu strojů a svařenců do hmotnosti 10 tun. Obrobna disponuje rozsáhlým strojním vybavením od soustruhů, frézek, obráběcích center až po frézky portálové, horizontální vyvrtávačky a svislé soustruhy.

G SERVIS CHRUDIM, spol. s r.o.

Specializujeme se na montáž, servis a údržbu vulkanizačních lisů a strojních zařízení. Zajišťujeme generální opravy, software pro řízení vulkanizačních lisů a rovněž stěhování strojů. Na vývoji nových vulkanizačních lisů spolupracujeme s tradičními českými výrobci. Naše společnost působí na trhu již od roku 1996, v současné době máme cca 50 zaměstnanců. Spokojený zákazník je naší prioritou.