• Detail firmy

Marie Hlůšková

Základní popis

Nabízím přírodní produkty, kosmetiku, drogerii i parfémy.

Adresa

Jazovice 14
671 06 Starý Petřín

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88573591

Výrobky, činnosti

Kosmetika, drogerie

Nabízím přírodní produkty, kosmetiku, drogerii i parfémy.

Kontaktní údaje

E-mail: mhluskova@seznam.cz

Kontaktní osoba

Marie Hlůšková - Majitel

Mobil: +420 777 467 433
E-mail: mhluskova@seznam.cz
Další firmy v oboru

WOMANKA

Společnost se věnuje prodeji prostředků pro krásu, zdraví a vitalitu. Každý z Vás si u nás najde produkt, který mu bude vyhovovat přímo na jeho pokožku. Nakoupíte u nás omlazující kosmetiku, živý kolagen, liftingové masky, přípravky na zuby i na nehty. Velký výběr v různých značkách kosmetiky. Navštivte náš firemní e-shop a podívejte se na naši nabídku sami. Budeme se snažit Vám ve všem pomoci.

Libor Gregorovič - vůně interiéru FrePro

Specializujeme se na prodej profesionálních vůní do interiérů FrePro. V nabídce máme různé interiérové vůně, vůně na WC, aromatická sítka do pisoárů, osvěžovače vzduchu a další. Zaměřujeme se také na vůně do kanceláří nebo do bytu. Nabízíme programovatelné osvěžovače vzduchu, vůně do osvěžovače vzduchu, vonné sítko do pisoáru a další.

Petr Soukup - Royalsoap

Zabýváme se výrobou a prodejem dárkových vykrajovaných mýdel. Vykrajovaná glycerinová mýdla jsou vyráběna ručně, vykrajujeme je pomocí malých dlátek a nožíků. Na zakázku Vám vyrobíme jedinečné dárkové mýdlo zabalené v dekorativní dřevěné či papírové krabičce, která spolu s mýdlem krásně ladí. Chcete-li originální dárek, v našem e-shopu si z široké nabídky nádherných mýdel jistě vyberete.