• Detail firmy

Marie Dušková

Základní popis

Náš penzion, který najdete poblíž Železné Rudy na Šumavě, má kapacitu 35 osob. Ubytování v Penzionu U Dušků uvítají i rodiny s malými dětmi, neboť leží na samotě asi 1 km od hlavní silnice na louce ohraničené potůčkem a lesem.

Adresa

Špičák 81
340 04 Železná Ruda

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49172506

Výrobky, činnosti

Penzion

Nabízíme ubytování v penzionu s kapacitou 35 lůžek. K dispozici je parkoviště, jídelna, úschovna kol a lyží.

Kontaktní údaje

E-mail: ledovy@seznam.cz
WWW: www.penzionudusku.unas.cz

Kontaktní osoba

Marie Dušková - Majitel

Telefon: +420 376 397 068
E-mail: ledovy@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HOTEL FUFERNA

Provozujeme hotel a restauraci FUFERNA, nacházející se v Sušici na Šumavě, s kapacitou 20 lůžek. Hotel se nachází v blízkosti centra a zároveň v krásném přírodním parku Luh, hodně navštěvovaným nejenom místními, ale i turisty. Je vhodný pro rodiny s dětmi, pro sportovce či školáky. Vedle hotelu nabízíme ubytování v Ubytovně na stadionu, s kapacitou 24 lůžek. Všechny prostory jsou nekuřácké.

LIPOVKA hotel lesní restaurace

Hotel LIPOVKA se nachází v klidném prostředí uprostřed lesa 13 km od Plzně. Nabízíme ubytování ve 12-ti pokojích a další prostory vhodné pro svatební hostiny, rauty semináře a školení. K dispozici je letní zahrada, gril a venkovní bar. Hotel je vyhlášený svou kuchyní. Těšíme se na Vaši návštěvu!

DVŮR KRUTĚNICE

Dvůr Krutěnice - jezdecký a hotelový areál nabízí ubytování, služby restaurace, pořádání svateb, konferencí a dalších společenských událostí. Provozujeme jezdeckou stáj, kde Vám zajistíme vyjížďky nebo tréninky. Můžete se u nás ubytovat i se svým koněm.