• Detail firmy

Marie Dundrová

Základní popis

Domácí a kuchyňské potřeby. Domácí elektrospotřebiče. Domovní číslice. Fondue. Káva, čaj. Koupelna a WC. Odpadkové koše. Nože a nůžky.

Adresa

Poděbradova 494
439 23 Lenešice

Okres: Louny
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01525212

Výrobky, činnosti

Věci pro domácnost

Kontaktní údaje

Mobil: +420 702 568 116
E-mail: prodejnadobi@seznam.cz
WWW: nadobimaja.cz

Kontaktní osoba

Marie Dundrová - Majitel

E-mail: prodejnadobi@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KERA v.o.s.

Koupelnové studio Teplice. Zabýváme se velkoobchodním prodejem zařizovacích předmětů koupelen. Prodáváme zdravotnickou keramiku, sprchové kouty, vodovodní baterie, vany, koupelnové doplňky a nábytek JIKA, LAUFEN a ROCA, dřezy, sanitární systémy, obklady a dlažby. Zajišťujeme komplexní služby, od 3D návrhů na počítači až po dodávku zboží a materiálu s vlastní dopravou.

Svítidla Děčín - velkoobchod a maloobchod

Zabýváme se maloobchodním i velkoobchodních prodejem svítidel. Specializujeme se na návrhy a dodávku osvětlení a veškerého elektromateriálu do rodinných domů, bytů, prodejen, sportovišť a průmyslových hal. Společnými silami můžeme navrhnout rozmístění, vypínače, počet a design svítidel. V naší vzorkovně si můžete prohlédnout svítidla od tuzemských i zahraničních dodavatelů.

Profi-kancelář Praha s.r.o.

Podporujeme vaše podnikání: pokud chcete založit s.r.o. nebo koupit ready-made firmu, ušetřit za kancelář pomocí virtuálního sídla, tzv. virtuální kanceláře nebo poradit s organizací, účetnictvím či marketingem, jsme zde pro vás.