• Detail firmy

Marie Bukovská

Základní popis

Nabídka ubytování v dvouhvězdičkovém hotelu. K dispozici jsou dvou až pětilůžkové pokoje. Sociální zařízení je společné. Možnost ubytování se psem.

Adresa

Dolní Dvůr 8
543 42 Dolní Dvůr

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45738912

Výrobky, činnosti

Hotelové ubytování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 499 522 019

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HOTEL ČECHIE Praha, a.s.

Vedeme 4-hvězdičkový hotel s wellness a bohatým sportovním vyžitím. 4-hvězdičkový hotel na Praze 8 nabízí ubytování v standardních i nadstandardních pokojích a hotelových apartmánech. V areálu hotelu se nachází krytá tenisová hala, bazén s protiproudem, klimatizované fitness, golfová hala i prostory pro squash. Organizujeme firemní konference na klíč. Pořádáme golfové kurzy.

Jana Hübnerová

Nabízíme komfortní ubytování ve dvou penzionech rodinného typu v Jizerských horách - Albrechtice, u sportovního horského centra Špičák nedaleko Tanvaldu. Oba penziony jsou vedle sebe, vetší má kapacitu 24 lůžek, menší 14 lůžek a 2 přistýlky. U penzionu je venkovní bazén a parkoviště. Volné termíny pro ubytování jsou pouze od dubna do června a od září do prosince. Ostatní měsíce máme plně obsazeno.

Zámek Zábřeh, s.r.o.

Čtyřhvězdičkový hotel v nově zrekonstruovaném raně barokním zámku nabízí 18 stylových pokojů. K hotelu patří restaurace, pivovar a letní kino. Pořádáme komorní firemní akce a svatby.