• Detail firmy

Marie Bártová

Základní popis

Dodáváme přikrývky, lůžkoviny, ručníky a utěrky. Nabídka služeb interiérového studia. Vybavujeme hotely, penziony, restaurace, školy a ubytovny.

Adresa

nám. Přemysla Otakara II. 123/36
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15774767
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

bytový textil

Kontaktní údaje

Telefon: +420 732 941 712
Telefon: +420 386 350 853
Telefon: +420 605 487 715
E-mail: vlasta-barta@centrum.cz
WWW: www.bartova-bytovytextil.cz
Další firmy v oboru

DELANA výrobní družstvo

Vyrábíme a prodáváme prádelní šňůry, roletové a zednické šňůrky, provazy, lana a šňůrky, motouzy POP a sisálové, bavlněná a jutová švihadla a další provaznické výrobky. Naše výrobky jsou z kvalitního materiálu a podléhají poctivé výrobě. Zvolte českou výrobní společnost a určitě budete spokojeni.

BELLATEX s.r.o.

Jsme česká výrobně-distribuční společnost s bytovým textilem. V naší nabídce naleznete nejrůznější textil do domácnosti, a to od ručníků, utěrek, polštářků, sedáků po kvalitní povlečení, prostěradla, přikrývky, koupelnové předložky. Dodáváme textil do hotelů a penzionů.

Miloslav Jahoda

Jsme český výrobce kvalitních oděvů volnočasových a sportovních oděvů zn. MORANGO. Zajišťujeme také prodej pracovních oděvů, ochranných pracovních pomůcek a doplňků. Na zakázku šijeme pracovní oděvy pro různá odvětví. Dodáváme ručníky a osušky v rámci hotelového programu do hotelů a penzionů. Šijeme kvalitní povlečení a prostěradla vysoké gramáže.