• Detail firmy

Marian Suchánek

Základní popis

Nabízíme zednické, sádrokartonářské a zateplovací práce. Pokládáme obklady a dlažby, provádíme montáže a demontáže oken.

Adresa

Sportovní 562
664 11 Zbýšov

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76408591

Výrobky, činnosti

Nabízíme zednické,

Nabízíme zednické, sádrokartonářské a zateplovací práce. Pokládáme obklady a dlažby, provádíme montáže a demontáže oken.

Kontaktní údaje

Mobil: 773 075 816
E-mail: sens1t1v@email.cz

Kontaktní osoba

Marian Suchánek - Jednatel

Další firmy v oboru

BUILD POINT s.r.o.

Jsme společnost zabývající se kompletní nabídkou všeho, co se týká staveb. Poskytneme vám potřebný materiál, ochranné pomůcky a oděvy či uskutečníme vaše přání v realitu a postavíme vám váš dům snů od A až do Z.

GRADIOR, spol. s r.o.

Specializujeme se na navrhování a realizaci divadelních prostor a techniky pro kina, kulturní i multifunkční zařízení. Realizujeme divadelní osvětlení, elektroakustiku, mechanizace jeviště pro horní i dolní sféru. Dodáváme divadelní techniku, divadelní rekvizity, látkové vybavení apod. Zabezpečujeme zateplení fasád domů či rekonstrukce balkónů a lodžií.

T E V O X spol. s r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti voda - topení - plyn. Zabýváme se rovněž stavební činností. Zajišťujeme montáže výměníkových a předávacích stanic, vzduchotechniky a chlazení. Zaměstnáváme odborně vyškolené pracovníky různých profesí, pro veškeré činnosti, které provádíme. Záruka na námi provedené práce je od 24 do 60 měsíců, po celou dobu zajišťujeme servis do 24 hod. od nahlášení závady.