• Detail firmy

Marian Podroužka

Základní popis

Provádíme stavby, rekonstrukce, fasády, zateplování, obklady a dlažby. Zajišťujeme zednické, instalatérské a klempířské práce.

Adresa

Koterovská 664/40
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62656520
DIČ:  CZCZ7011162092
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Provádíme stavby, rekonstrukce, fasády, zateplování, obklady a dlažby.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 832 276
Mobil: +420 731 556 293
E-mail: wellstav@email.cz
WWW: www.wellstav.cz

Kontaktní osoba

Marian Podroužka - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AFR - zemní práce s.r.o.

Naše společnost se specializuje na provádění zemních prací. Zajišťujeme budování inženýrských sítí, demolice objektů, opravy komunikací a lesních cest, zahradní a parkové úpravy, terénní úpravy v nepřístupných místech, čištění rybníků, vodních nádrží, rekultivace, lomové práce, skrývky a mnoho jiného. Disponujeme moderními stroji a technologickým vybavením. Reference naleznete na stránkách firmy.

STEATIT,s.r.o

Nabízíme výrobu a dodávku technické a elektrotechnické keramiky. Používáme technologii suchého a polosuchého lisování nebo technologii tažení. V našem sortimentu naleznete steatitové, kordieritové, pyrostatové, infrakordieritové, superinfrové výrobky aj.

BEKROSTAV s.r.o.

Specializujeme se na výstavbu infrastruktury, komunikací a parkovacích míst. Rovněž provádíme rekonstrukce komunikací a revitalizace rybníků. Díky našemu strojnímu vybavení jsme schopni realizovat i zemní a výkopové práce. Věnujeme se také pokládce kamenné dlažby. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.