• Detail firmy

Marian Pácalt

Základní popis

Nabídka kompletního vybavení rodinných domů, bytů a kanceláří. Dodání dveří, kuchyní, vestavěných skříní a nábytku zhotoveného na míru.

Adresa

U Rokle 2287
250 01 Stará Boleslav

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72819847

Výrobky, činnosti

Kompletní vybavení domů a bytů..

Nabídka kompletního vybavení rodinných domů, bytů a kanceláří. Dodání dveří, kuchyní, vestavěných skříní a nábytku zhotoveného na míru.

Kontaktní údaje

E-mail: marian.pacalt@tiscali.cz
WWW: www.nabytek-mp.cz

Kontaktní osoba

Marian Pácalt - Majitel

Mobil: +420 737 966 011
Další firmy v oboru

JOKO šnekové dopravníky

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu šnekových dopravníků, podávacích dopravníků, šnekovnic, šnekových spirál, dopravních šneků. Dále vyrábíme kovové mechanické hračky, realizujeme rovněž výrobu brán a plotů. Provádíme střihání, dělení a ohýbání plechů. Působíme v regionu Votice. Pro více informací o poskytovaných službách nás neváhejte kontaktovat.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

Ondřej Roček

Činnost firmy je zaměřena na několik oblastí. Provádíme zednické a sádrokartonářské práce, věnujeme se kovovýrobě, zajišťujeme prodej písku a štěrku. V rámci zdenických prací, mimo jiné, rekonstruujeme půdní vestavby či bytová jádra. Kovovýroba zahrnuje především realizace brán, branek, plotů a mříží. Soustředíme se zejména na kvalitně odvedenou práci a dodržení dohodnutých termínů zakázek.