• Detail firmy

Marian Pácalt

Základní popis

Nabídka kompletního vybavení rodinných domů, bytů a kanceláří. Dodání dveří, kuchyní, vestavěných skříní a nábytku zhotoveného na míru.

Adresa

U Rokle 2287
250 01 Stará Boleslav

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72819847

Výrobky, činnosti

Kompletní vybavení domů a bytů..

Nabídka kompletního vybavení rodinných domů, bytů a kanceláří. Dodání dveří, kuchyní, vestavěných skříní a nábytku zhotoveného na míru.

Kontaktní údaje

E-mail: marian.pacalt@tiscali.cz
WWW: www.nabytek-mp.cz

Kontaktní osoba

Marian Pácalt - Majitel

Mobil: +420 737 966 011
Další firmy v oboru

ALUCON PLUS s.r.o.

Specializujeme se na výrobu hliníkových oken, dveří a zimních zahrad. Realizujeme prosklené fasádní stěny, interiérové hliníkové příčky, posuvné dveře, posuvné zdvižné hliníkové dveře a další. Poskytujeme odborný servis.

JOKO šnekové dopravníky

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu šnekových dopravníků, podávacích dopravníků, šnekovnic, šnekových spirál, dopravních šneků. Dále vyrábíme kovové mechanické hračky, realizujeme rovněž výrobu brán a plotů. Provádíme střihání, dělení a ohýbání plechů. Působíme v regionu Votice. Pro více informací o poskytovaných službách nás neváhejte kontaktovat.

EFB s.r.o.

Zaměřujeme se na dovoz a prodej luxusního dveřního a okenního kování. Poskytujeme také poradenství pro architekty a projektanty v oblasti stavebního kování. Naše produkty jsou vhodné pro všechny typy projektů - byty, kanceláře a další objekty s vysokými nároky na kvalitu a užitnou hodnotu.