• Detail firmy

Marian Kubrak

Základní popis

Nabízím zednické práce všeho druhu za mimořádné ceny. Nabízím provedení všech druhů zednických prací (rekonstrukce bytu a bytových jader, stavby na klič, omítky, štuky, malováni, elektro a vodoinstalace, sádrokarton, obklady, renovace podlah atd.).

Adresa

Kolbenova 803/28
190 00 Praha 9 - Vysočany

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24781363
DIČ:  CZ8909213291
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zednické práce všeho druhu za mimořádné ceny

Kontaktní údaje

E-mail: marekpraha9@centrum.cz

Kontaktní osoba

Ing. Marian Kubrak - Jednatel

Mobil: +420 775 284 143
Další firmy v oboru

Marcel Paulík

Zabývám se stavebními pracemi jak v interieru, tak v exteriérech, bytové, nebytové komerční prostory, půdní vestavby, rekonstrukce na klíč, stavby plotů, teras a pod. Mými zákazníky jsou většinou Soukromé osoby, SVJ, bytová družstva, architekti, spolupracující firmy. Mou specialitou jsou montáže obkladů a mozaik, pokládky dlažeb, hydroizolace.

DEMETRIUS INVEST s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Provádíme výstavbu a rekonstrukce rodinných domů a bytů v Praze a přilehlém okolí. Provádíme realizaci a zateplování fasád, zpevněných ploch, výstavbou komunikací z betonových dlažeb. Pracujeme s kvalitními materiály a máme dlouholeté zkušenosti.

AB Arco, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební činnosti, výstavbu objektů na klíč a revitalizaci bytových a panelových domů. Zabezpečujeme sanace betonových konstrukcí, tlakové injektáže pomocí uhlíkových lamel a kompozitních tkanin, stříkané betony a další činnosti. Působíme na území celé České republiky.