• Detail firmy

Marián Kóňa

Základní popis

Revize elektrické instalace a hromosvodů. Provádění analýzy elektrické energie. Měření oteplení thermokamerou, měření statické elektřiny.

Adresa

Riegrova 383/24
674 01 Třebíč

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12719277

Výrobky, činnosti

Revize elektrické instalace a hromosvodů

Revize elektrické instalace a hromosvodů. Provádění analýzy elektrické energie. Měření oteplení thermokamerou, měření statické elektřiny.

Kontaktní osoba

Marián Kóňa - Majitel

Mobil: +420 606 355 145
E-mail: kona@diagnostika-revize.cz
WWW: www.diagnostika-revize.cz
Další firmy v oboru

MICROTECH CZ s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti dodávky a montáže bezpečnostních a řídicích systémů. Nabízíme integrované hotelové systémy, protipožární systémy na míru, elektronické bezpečnostní systémy, instalace elektrorozvodů, servis a revize elektro zařízení, přístupové systémy, projekce slaboproudu a silnoproudu, nouzové zvukové systémy, vnější a vnitřní silnoproudé rozvody, požární ucpávky apod.

HŮLA & HRALA ELEKTROTECHNIKA

Zabýváme se kompletními službami v oboru elektroinstalace. Zajišťujeme realizace elektroinstalace, opravy elektroinstalace, zabezpečovací systémy ochrany majetku, centrální vysavače na míru, opravy elektromotorů, převíjení elektromotorů, opravy elektronářadí, instalace hromosvodů a uzemnění na zakázku. Nabízíme prodej elektro materiálu.

ELVEMA s.r.o.

Společnost Elvema provádí komplexní elektroinstalace na území celé České republiky. Zajišťujeme tyto služby: výroba rozvaděčů, slaboproudá elektroinstalace, projektová dokumentace elektro, automatizace, měření a regulace, elektroinstalace VN a NN.