• Detail firmy

Marián Kňazúr-KM Reklama

Základní popis

Vyrábíme reklamní nápisy z řezané a potištěné fólie, řezané grafiky. Polepujeme auta, výlohy, cedule, plachtoviny, bannery. Servisujeme světelné, neonové reklamy a výstrče. Orientační systémy, otevírací doby, označení budov a firem a restaurací.

Adresa

Hostěradice 122
252 82 Kamenný Přívoz

Okres: Hlavní město Praha
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70781435
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

vyroba reklamní nápisy z řezané a potištěné fólie

Polepujeme auta, výlohy, cedule, plachtoviny, bannery. Servisujeme světelné, neonové reklamy a výstrče. Orientační systémy, otevírací doby

Kontaktní údaje

Mobil: 720 328 844
E-mail: k.m.reklama@email.cz
WWW: www.kmreklama.cz

Kontaktní osoba

Marián Kňazúr - Jednatel

Mobil: 602 486 056
E-mail: knazurm@seznam.cz
Další firmy v oboru

PLASTOBAL - Mráček Bohuslav

Nabízíme kompletní reklamní a grafickou činnost. Zabýváme se výrobou polyetylenových a mikroténových sáčků, mikroténových a kruhových plachet, plachet na fóliovníky, papírových tašek apod. Nabízíme různé metody zpracování tisku: sublimační tisk, reklamní sítotisk či hydrografika. Zajistíme i grafické návrhy tisku.

Member, s.r.o.

Firma zajišťuje zakázkové zpracování plastů a reklamu. Zpracováváme polykarbonát, plexisklo, PVC, PET-G, A-PET, PE, PP, PA a další. Reklamy nabízíme venkovní, vnitřní, stojany, polepy automobilů, filmové kulisy, aj. Další činností je kovovýroba. Pro kompletní služby v kovovýrobě, disponujeme profesionálně zařízenou kovodílnou. Veškeré informace o našich činností najdete na našich www stránkách.

Ivan Král

Nabízíme služby v oblasti reklamy. Vytváříme firemní identitu, informační a orientační systémy, bannery, billboardy, polepy aut, reklamní letáky, katalogy a mnoho dalšího. Poskytujeme fotografické služby.