• Detail firmy

Marian Hybký

Základní popis

Provádím veškeré služby spojené se Službou Soukromých Detektivů a Ochranou Osob a Majetku. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat. Více na www.amh-detekt.cz

Adresa

Rousínovská 23
627 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88039447

Výrobky, činnosti

Ochranou Osob a Majetku

Kontaktní údaje

E-mail: marian.hybky@amh-detekt.cz
WWW: www.amh-detekt.cz

Kontaktní osoba

Marian Hybký - Majitel

Telefon: 739 984 599
E-mail: marian.hybky@amh-detekt.cz
Další firmy v oboru

VVservis, s.r.o.

Nabídka správy a údržby nemovitostí, ostrahy osob a majetku. Zajišťujeme dodávku a montáž zabezpečovacích systémů. Realizujeme školení BOZP a požární ochrany. Nabízíme ubytování ve vinařské oblasti Kobylí na Jižní Moravě.

B KONTAKT Security s.r.o.

Naše bezpečnostní agentura poskytuje profesionální služby v oblasti ostrahy osob, majetku i objektů. Nabízíme pult centrální ochrany, kompletní zabezpečení objektů, kontroly pohotovostním vozidlem, fyzická ostraha objektů, preventivní bezpečnostní prohlídky, elektronické pochůzkové systémy, bezpečnostní analýzy objektů, dálkový vizuální dohled apod. Zajišťujeme montáže zabezpečovacích zařízení.

MAMBA v.o.s.

Naše společnost zajišťuje komplexní servis v oblasti ostrahy objektů a recepčních služeb. Dodáváme čipové systémy pro identifikaci osob a automobilů, přičemž využíváme vstupní turniketové systémy, které mohou být napojeny na obsluhu závory. Grafiku čipových karet Vám navrhneme nebo je potiskneme dle Vašeho návrhu.