• Detail firmy

Marian Garaj

Základní popis

Nabízíme široký sortiment pletiv, plotů a oplocení včetně realizace. V nabídce jsou ploty, plotové panely a pletivo poplastované, pozinkované, svařované, zahradní či oborové, nebo chovatelské. Dále nabízíme mobilní oplocení včetně příslušenství

Adresa

Lahoferova (areál Agrodružstva)
671 82 Dobšice

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71775897

Výrobky, činnosti

sloupy,pletiva,Brány a branky

Kontaktní údaje

Telefon: 530 505 448
Fax: 530 505 448
E-mail: marianga@seznam.cz
WWW: www.pletivo.info

Kontaktní osoba

Marian Garaj - Jednatel

Mobil: 603 360 753
E-mail: marianga@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DAVSON PLOTY

Provádíme kompletní servis, dodávku a montáž oplocení na klíč - drátěné oplocení PVC, zinek, dřevěné a průmyslové oplocení, podezdívky, brány na elektrický pohon. Dále dodáme zámkovou dlažbu, okapové chodníky, zámečnické práce, zábradlí, mříže. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich internetových stránkách.

Jan Petřík - kovářství, zámečnictví

Zaměřujeme se na zakázkovou kovářskou a zámečnickou výrobu. Vyrábíme kované brány, ploty, mříže, schodiště, zábradlí, kovové konstrukce a mnoho dalšího. Provádíme rovněž opravy a renovace kovářských a zámečnických výrobků.

ZÁMEČNICTVÍ Metlička a Zajíc, s.r.o.

Specializací firmy je konstrukční výroba pro zemědělství a stavebnictví. Provádíme zámečnické a klempířské práce, zabýváme se rovněž uměleckým kovářstvím. Vyrábíme ocelové konstrukce, vrata, brány, ploty, mříže, schody, zábradlí, gitterboxy a jiné zámečnické produkty dle požadavku zákazníka. Garantujeme vysokou kvalitu, dodržení sjednaných termínů a příznivé ceny. Na trhu působíme od roku 2000.