• Detail firmy

Marian Gálik

Základní popis

Provozuji stavební firmu se zaměřením na výstavbu domu na klíč. Zajišťuji zateplování a opravy fasád. Provádím rekonstrukce.

Adresa

Pampelišková 869/6
713 00 Ostrava - Heřmanice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68947887

Výrobky, činnosti

Výstavba domů na klíč

Kontaktní údaje

E-mail: kontakt@m-g.cz
WWW: www.m-g.cz

Kontaktní osoba

Marian Gálik - Majitel

Mobil: +420 722 922 488
Další firmy v oboru

Svatopluk Valuch

Specializujeme se na rekonstrukce rodinných domů typů okál. Dále nabízíme širokou paletu prací v oblasti stavebního průmyslu. Provádíme zateplování budov termofasádou, instalace vody, topení a plynu, výměny a dodání oken, vestavby půdních podkroví, rekonstrukce koupelen i montáž sádrokartonu, výměny podlah, služby tapetování, výrobu a montáž mansadry a mnoho dalšího dle domluvy.

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

TIMO profistavby, s.r.o.

Specializujeme se na realizace pozemních staveb na klíč. Nabízíme revitalizace a zateplování domů, suché výstavby, omítek a dřevostaveb. Zajišťujeme dodávky a montáže oken.