• Detail firmy

Marián Ďurica

Základní popis

Zajišťujeme kompletní technické zabezpečení na společenské akce, konference, festivaly, taneční party a televizní přenosy. Nabízíme ozvučení a osvětlení, videotechniku, pódiovou techniku. Zajistíme pyrotechnické efekty a laserovou techniku.

Adresa

třída Tomáše Bati 407
763 02 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76630307
  • Služby

Výrobky, činnosti

Realizace ozvučení a osvětlení.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 338 374
Mobil: +420 773 990 057
E-mail: info@freetechpro.cz
WWW: www.freetechpro.cz

Kontaktní osoba

Marián Ďurica - Majitel

Další firmy v oboru

PMP Zlín, s.r.o.

Zabýváme se projektováním a montážemi EZS a EPS. Dodáváme kamerové a docházkové systémy, IT systémy, telefonní systémy, projekční techniku aj. Instalujeme počítačové sítě, systémy strukturované kabeláže, televizní a satelitní systémy. Provádíme ozvučení hal, sportovišť, bazénů, kin, ale i domácností. Více informací o činnosti firmy naleznete na našich webových stránkách.

RETON, spol. s r. o.

Prodej a opravy průmyslových LCD monitorů a obrazovek pro průmyslové aplikace, obráběcí stroje a bankomaty. Výroba a prodej ručně foukaného skla. Prodej lisovaného skla. Pískování skla a keramiky - logotypy, nápisy. Vlastní grafické studio.

AustriaWein s.r.o.

Specializujeme se na velkoobchodní prodej vína od vinařů z Německa, Rakouska a Itálie - jsme přímý dodavatel. Pořádáme profesionální degustace v prostorách našich vináren i na míru zákazníkovi, dodáváme reklamní a firemní dárky v podobě vína s originální etiketou, zajišťujeme kvalitní cateringové služby. Rádi Vám s výběrem vína poradíme a vyhovíme Vašim požadavkům.