• Detail firmy

Mária Šanderová

Základní popis

Vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování mezd a nabídka služeb z oblasti personalistiky pro firmy. Pomoc při založení obchodních společností.

Adresa

Tvaroženská 173
664 51 Jiříkovice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15554287
  • Služby

Výrobky, činnosti

služby

Vedení účetnictví daňové evidence,zpracování mezd a nabídka služeb z oblasti personalistiky pro firmy.Pomoc při založení obchodních společností.

Kontaktní údaje

Telefon: 530 312 573
Mobil: 776 172 839
E-mail: economy.servis@email.cz

Kontaktní osoba

Mária Šanderová - Majitel

Mobil: 602 759 473

Kateřina Ćeman

Mobil: 776 172 839
Další firmy v oboru

Ing. Drahomíra Čechová - Účetnictví

Poskytuji komplexní služby v oblasti účetnictví. Zajišťuji vedení mezd, účetnictví a daňové evidence pro živnostníky, malé a středně velké firmy.

TAXPOINT, s.r.o.

Poskytujeme daňové poradenství, zpracováváme daňová přiznání v kanceláři i u klientů. Nabízíme zastupování před úřady, vedení účetnictví a daňové evidence, mzdového účetnictví a také auditorské služby.

INCA CZ , s.r.o.

Jsme účetní, daňová a poradenská firma působící na trhu od roku 1990. Mezi naše klienty se řadí různorodé ekonomické subjekty, co do velikosti, potřeb i předmětu podnikání. Patří mezi ně i velké nadnárodní koncerny, často kotované na světových burzách. To vyžaduje naprostou profesionalitu a spolehlivost, kterou můžeme nabídnout i Vám. Běžně komunikujeme v anglickém či německém jazyce.