• Detail firmy

MARIA – PALET s.r.o

Základní popis

zpracováváme z drevní hmoty stavební rezivo a vyrábíme jednorázové palety. Stavební rezivo režeme na pásové pile, která má prorez o prumeru 1 m a délky 10m. Spolecnost se také zabývá nákupem a prodejem drevní hmoty a stavebního reziva

Adresa

Pavlovická 53
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60778466
DIČ:  CZ60778466
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

zpracováváme z drevní hmoty stavební rezivo a

vyrábíme jednorázové palety. Stavební rezivo režeme na pásové pile, která má prorez o prumeru 1 m a délky 10m.

Kontaktní údaje

WWW: mariapalet.cz/

Kontaktní osoba

Marie Eliášová - Jednatel

Mobil: +420 775 657 062
Další firmy v oboru

SEFRAN s.r.o.

Prodej střešních krytin a doplňků, okapových systémů, střešních latí, desek na záklop, fasádních desek (CETRIS, OSB, CEMBONIT), střešních oken aj. Výroba klempířských prvků, lemování, lišty, úžlabí aj. Doprava a rozvoz zboží, zpracování cenových nabídek.

DREMILO s.r.o.

Zajišťujeme dřevovýrobu na pile v Petrovicích u Karviné. Zakoupit u nás můžete stavební a stolařské řezivo, palubky mnoha druhů, ale i štípané palivové dřevo.

PDS Benešov s.r.o.

Nabízíme stavby rodinných domů na klíč či kompletní rekonstrukce malých i velkých objektů. Zajišťujeme prodej dřeva a plošných materiálů ze dřeva a kování. Dodáváme palubky, OSB desky, laminátové LTD desky, nábytkové kování, kuchyňská dvířka a desky, nábytkové hrany a mnoho dalšího. Realizujeme formátování a olepování hran, zateplování rodinných domů, výstavbu hal na klíč.