• Detail firmy

Mária Kapustová

Základní popis

Kosmetický salon Marielle Vám nabízí kvalitní kosmetické služby v centru Brna.

Adresa

Palackého třída 1802/129
612 00 Brno - Královo Pole

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74107151

Výrobky, činnosti

Kosmetická péče

Kosmetická ošetření pleti, individualizovaná ošetření kosmetikou Gisele Delorme, chemické peelingy, barvení řas a obočí, formování obočí, líčení, masáže pleti a dekoltu.

Kontaktní údaje

E-mail: info@kosmetika-marielle.cz
WWW: kosmetika-marielle.cz

Kontaktní osoba

Mária Kapustová - Majitel

Mobil: +420 778 805 580
E-mail: info@kosmetika-marielle.cz
Další firmy v oboru

Studio KMM

Zaměřujeme se na osobní rozvoj a profesní vzdělávání. Organizujeme kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou. Pořádáme kurzy líčení a stylistiky. Nabízíme poradenství v oblasti vizáže a módy. Poradíme Vám s vhodným výběrem oblečení pro pohovor a doporučíme Personal Image Book i pro firemní skupiny. Pravidelně organizujeme různá školení, kurzy a konzultace.

Barbora Růžičková

Specializuji se na komplexní služby vizážistky a stylistky. Poradím při nákupech, sladíme Váš šatník s novými kousky, najdeme vhodné kombinace tak, abyste se cítili dobře. Neudělám z Vás jiného člověka, podtrhnu Vaše rysy. Poskytuji poradenství a služby v oblasti líčení. Nalíčím na společenské akce, svatby nebo na focení. Ráda bych, abyste se po konzultaci se mnou cítili sebejistě a sami sebou.

K&P STUDIO

Stylové kadeřnické studio nabízí kompletní kadeřnické služby, pohodlí, komfort a práci s těmi nejkvalitnějšími vlasovými produkty.