• Detail firmy

Margarita Štučkova

Základní popis

Nabízíme teplá jídla či alkoholické a nealkoholické nápoje. K dispozici jsou salónky. Pořádáme rodinné oslavy, maturitní večírky či smuteční hostiny.

Adresa

Broskvová 4162/5
767 01 Kroměříž

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67817670
DIČ:  CZ435525958

Výrobky, činnosti

Restaurace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 573 332 048
Mobil: +420 774 307 002
E-mail: restaurace.hvezdicka@seznam.cz
WWW: www.restauracehvezdicka.cz

Kontaktní osoba

Margarita Štučkova - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hotel Ostaš

Poskytujeme ubytování v centru hlavního města Prahy. Soukromý hotel nabízí ubytování pro jednotlivce i skupiny, jak v apartmánech, tak v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, můžete mít s sebou i svého psa. Výhodou je bezplatné parkování přímo před hotelem a snídaně formou teplého i studeného bufetového stolu. Prostory hotelu jsou nekuřácké.

DVŮR KRUTĚNICE

Dvůr Krutěnice - jezdecký a hotelový areál nabízí ubytování, služby restaurace, pořádání svateb, konferencí a dalších společenských událostí. Provozujeme jezdeckou stáj, kde Vám zajistíme vyjížďky nebo tréninky. Můžete se u nás ubytovat i se svým koněm.

Rozvoz obědů Kolín - J. Malý

Nabízíme služby v oblasti rozvozu jídel. Do jídel nepřidáváme žádná chemická dochucovadla ani glutamáty a používáme pouze kvalitní čerstvé suroviny. Jste-li rozhodnutí, že budete odebírat jídlo pravidelně, lze si ho objednat již týden dopředu. Ušetříme Vám čas i peníze.