• Detail firmy

MARFIN Consulting a.s.

Základní popis

Ekonomické a daňové poradenství, vedení účetnictví a mezd. Vzdělávací semináře v oblasti řízení podniku pro majitele a manažery malých a středních firem. Výklad seminářů je veden interaktivní metodou zkušenými lektory.

Adresa

K sídlišti 398/8, 25067 Klecany
250 67 Klecany

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26746743
DIČ:  CZ26746743

Výrobky, činnosti

Ekonomické a daňové poradenství

Vzdělávací semináře v oblasti řízení podniku pro majitele a manažery malých a středních firem. Ekonom. a daňové poradenství, vedení účetnictví a mezd.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 262 420
E-mail: svoboda@marfin.cz
WWW: www.marfin.cz

Kontaktní osoba

Marek Svoboda - Obchodní reprezentant

Telefon: +420 604 332 388
E-mail: svoboda@marfin.cz

Ing. Jan Mareš - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

T.O.P. UMWELT, spol. s r.o.

Zajišťujeme provoz sběrného dvora. Specializujeme se na skladování a likvidaci nebezpečného odpadu. Nabízíme zpětný odběr elektrospotřebičů, bezpečnou skartaci dokumentů a poradenství v oblasti nakládání s odpady pro firmy i soukromé osoby.

Koordinátor BOZP - Barbora Jurčovská

Má nabídka zahrnuje službu odborně způsobilého koordinátora BOZP na staveništi, jak pro přípravné fáze projektů, tak pro samotnou realizaci stavby, včetně zpracování Plánu BOZP. Činnosti KOO BOZP se aktivně věnuji již od roku 2009. Pro podrobnější informace o mně, prosím navštivte mé webové stránky. V případě jakýchkoli dotazů mne neváhejte kontaktovat.

Nemeton realizace spol. s r.o.

Nabízíme realizace zahrad, včetně detailní vizualizace, rekultivace a tvorby jezírek. Poskytujeme odborné poradenství a servis realizovaných zahrad.