• Detail firmy

MAREVL s.r.o.

Základní popis

Firma MAREVL s.r.o. se zabývá zpracováním kompletních zakázek dle požadavku zákazníka. Jsme připraveni na jednotlivé zakázky i na seriovou výrobu. Dodáváme komletní zakázky kovovýroby pro zákazníky z České republiky..

Adresa

Jančí 30
747 44 Březová

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28624092

Výrobky, činnosti

kovovýroba

Kontaktní osoba

Danuše Kukolová - Jednatel

Telefon: 556 756 116
Mobil: 777 591 132
E-mail: marevl.obchod@email.cz
WWW: marevl.cz/
Další firmy v oboru

AK 1324 s.r.o.

Jsme velkoobchod a maloobchod s nerezovým hutním materiálem. Provádíme výpalky plazmou až do tloušťky 100 mm. Nabízíme nerezové plechy, trubky, kulatiny, jekly, profily. Kovoobrábění menších a středních podsestav na WD 160, WD 130, W9.

K.B.K. - KON, s.r.o.

Zabýváme se strojírenskou výrobou. Provádíme CNC frézování kovů a plastů. Dále se specializujeme na konstrukční práce. Našim zákazníkům můžeme nabídnout komplexní řešení zakázky včetně zpracování technické dokumentace. Projekty zpracováváme dle požadavků zákazníka a našich možností ve 3D i 2D. Náš tým tvoří 12 profesionálních konstruktérů a kresličů. Výrobní prostory máme v Příboře.

Porgest, a. s.

Zaměřujeme se na výrobu motorových vozidel včetně zajištění záručního i pozáručního servisu. Realizujeme přestavby dle ADR. Dodáváme sklápěčové korby, valníkové plošiny, hydraulické nakládací jeřáby, jednoramenné nosiče kontejnerů, nádrže na PHM a nádrže na oleje. Provádíme montáže zdvihacích plošin, montáže tachografů a pálení plazmou.