• Detail firmy

Marek Zoul

Základní popis

Digitální minilab, zhotovujeme průkazové foto na počkání, klasické a digitální fotografie, č.b. foto, dia, APS. On-line sběrna.

Adresa

Novákových 895/11
180 00 Praha 8 - Libeň

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15916880
DIČ:  CZ6502211903

Výrobky, činnosti

Fotografické služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 741 742
WWW: www.24x36fotoservis.cz

Kontaktní osoba

Marek Zoul - Majitel

E-mail: marek.zoul@seznam.cz

Pobočky

FOTO-OK , s.r.o.
náměstí Bratří Synků 400/12
140 00 Praha 4 - Nusle

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Dorian HANUŠ

Smyslem je pomoc zákazníkům v realizaci jejich přání a potřeb v oblasti dokumentární a reklamní tvorby. Potřebujete reportážní fotografie, výtvarnou či reklamní fotografii nebo videokatalog svých výrobků a služeb? Samozřejmě Vám nabízíme také reklamní a výukové videopořady, stejně jako reportáž či dokument z Vašich akcí. Video Vám natočíme a zpracujeme. Vše umíme zachytit i pod vodou.

René Volfík

Fotografujeme společenské, kulturní, politické, sportovní a firemní akce. Specializací firmy je především reportážní fotografie. Do našeho portfólia patří rovněž fotodokumentace výrobních procesů a drobné produktové fotografie. Nedílnou součástí poskytovaných služeb je fotografování svateb. Neváhejte nás kontaktovat! Vyfotíme Váš velký den k Vaší spokojenosti.

Drone Production

Poskytujeme komplexní služby v oblasti využití bezpilotních letounů - dronů za pomocí nejmodernějších technologií. Letecké záběry a fotografování v nejvyšší možné kvalitě.