• Detail firmy

Marek Zavadil

Základní popis

Nabízím vám odborné obkladačské práce při pokládce dlažeb a keramických obkladů. V tomto oboru jsem vyučen a mám více jak 10ti letou praxi, takže mohu poskytnout precizní a profesionální provedení.

Adresa

U hřiště 68/9
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65162277
DIČ:  CZ7511265388

Výrobky, činnosti

Obkladačské práce

- profesionální obkladačské práce, zednické práce, rekonstrukce koupelen.

Kontaktní údaje

E-mail: marek.zavadil1975@seznam.cz

Kontaktní osoba

Zavadil Marek - Majitel

Mobil: +420 603 447 571
E-mail: marek.zavadil1975@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Delfinus e-shop

Zabýváme se prodejem nábytku, bytových doplňků, koupelnových doplňků, dekorací, zahradního nábytku, zahradní techniky, sportovního vybavení, sportovní výživy a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.

AZ MOTIV, k.s.

Zajišťujeme stavební kámen pískovec pro využití v interiérových i exteriérových podmínkách. Dodáváme pískovcové obklady, dlažby z pískovce, pískovec pro jezírka, výplně gabionů, pískovec na zdění apod.