• Detail firmy

Marek Žák

Základní popis

Jste živnostník, vlastníte malou či větší firmu nebo zkrátka potřebujete vytvořit kvalitní web za dostupnou cenu? Ke každému ze svých zákazníků přistupujeme individuálně. Ceny již od 3.500,-

Adresa

Mariánská 322/18
142 00 Praha 4 - Kamýk

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88102084

Výrobky, činnosti

Webdesign

Kontaktní údaje

E-mail: info@web-way.cz
E-mail: zak.marek@seznam.cz
WWW: www.web-way.cz

Kontaktní osoba

Marek Žák - Generální ředitel

Telefon: 722 939 255
E-mail: zak.marek@seznam.cz
Další firmy v oboru

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

EPEGRA s.r.o.

Provozujeme vzdělávací centrum. Nabízíme všeobecné vzdělávací kurzy zaměřené na management, marketing a komunikaci nebo specializované kurzy. Zabýváme se tvorbou webových stránek a tvorbou grafických návrhů pro propagační činnost.

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.