• Detail firmy

Marek Weickert

Základní popis

Montáž sádrokartonů a kazetových minerálních podhledů včetně dodávky materiálu na klíč a dokončovacích stavebních prací.

Adresa

Bydžovského 1239/12
419 01 Duchcov

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  66095115

Výrobky, činnosti

Sádrokartony

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 553 032
E-mail: marek.weickert@email.cz
WWW: www.montazsadrokartonu.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

STAVBY REJZEK s.r.o.

Naše firma se věnuje rekonstrukcím, zateplení fasád, přestavbám a výstavbám bytů, domů či kanceláří. Realizujeme monolitické schody, zednické a obkladačské práce. Jsme stavební firma z Mostu a našim cílem jsou jen ti nejspokojenější zákazníci. Zajišťujeme výstavbu rodinných domů na klíč.

ELKOP

Činnost naší společnosti je zaměřena především na elektroinstalační a elektromontážní práce v Ústeckem kraji a Středočeském kraji. Zabýváme se rovněž rekonstrukcemi bytů a bytových jader, úpravami interiérů a provádíme také montáž sádrokartonu.

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.