• Detail firmy

Marek Vlk

Základní popis

Mytí oken a žaluzií, čištění koberců a čalouněného nábytku, úklid domácností, bytových domů, firem a společných prostor. Služby hodinového manžela.

Adresa

Kojetická 1024
277 11 Neratovice

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88518833

Výrobky, činnosti

úklid

Mytí oken a žaluzií, čištění koberců a čalouněného nábytku, úklid domácností, bytových domů, firem a společných prostor.

Kontaktní osoba

Marek Vlk - Majitel

Mobil: +420 736 250 819
E-mail: info@uklidvlk.cz
WWW: www.uklidvlk.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.

Truhlářství Vavřík, s.r.o.

Nabízíme zakázkové tesařské práce a výrobu truhlářských výrobků. Realizujeme stavbu zahradních domků, pergol a altánů, vestavěné skříně, zakázkový interiérový nábytek, výrobu schodů na míru, výrobu kompletní střechy, výrobu dřevěných polic, regálů a stolů a také nejrůznější dřevěné výrobky na zakázku. Specializujeme se na renovace starého nábytku.

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.