• Detail firmy

Marek Tůma

Základní popis

Nabídka komplexních služeb pro všechny typy cestování - pobyt. a poznávací zájezdy, zájezdy na míru, letenky a další s garancí nejnižších cen na trhu.

Adresa

Lonkova 467
530 09 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88652777

Výrobky, činnosti

Zájezdy českých a zahraničních cest. kanceláří

Komplexní služby pro všechny typy cestování - pobytové a poznávací zájezdy českých a německých cestovních kanceláří, zájezdy na míru, prodej letenek a další. Garantujeme ty nejlevnější ceny na trhu i podporu při jednání s CK při reklamacích zájezdů.

Kontaktní údaje

E-mail: info@kiora.cz
WWW: www.kiora.cz

Kontaktní osoba

Marek Tůma - Majitel

Mobil: +420 774 295 334
E-mail: info@kiora.cz
Další firmy v oboru

Ing. Kateřina KLAŠKOVÁ

Cestovní agentura U.CORSU se specializuje na zprostředkování pobytů a dovolených na Korsice. Nabízíme širokou škálu ubytovacích kapacit : hotelů, apartmánů, vilek i bungalovů od těch nejlevnějších až po ty nejluxusnější. Zajišťujeme také trajekty na Korsiku od různých lodních společností. Od května tohoto roku bude nově k dispozici i přímé letecké spojení na Korsiku.

Jihočeská plavební společnost - David MACHART

Nabízíme služby Jihočeské plavební společnosti - David MACHART. Zajišťujeme pravidelné vyhlídkové plavby, pravidelnou lodní dopravu, opravy a servis lodí, uskladnění lodí, přepravu lodí, stavbu replik plavbyschopných dřevěných historických replik a samozřejmě v neposlední řadě lodní školu - kapitánské zkoušky, ověřování praktických dovedností a další.

CK UNITOUR s.r.o.

Naše cestovní kancelář zajišťuje poznávací, pobytové zájezdy. Kompletní nabídku zájezdů naleznete na našich internetových stránkách.