• Detail firmy

Marek Tůma

Základní popis

Nabídka komplexních služeb pro všechny typy cestování - pobyt. a poznávací zájezdy, zájezdy na míru, letenky a další s garancí nejnižších cen na trhu.

Adresa

Lonkova 467
530 09 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88652777

Výrobky, činnosti

Zájezdy českých a zahraničních cest. kanceláří

Komplexní služby pro všechny typy cestování - pobytové a poznávací zájezdy českých a německých cestovních kanceláří, zájezdy na míru, prodej letenek a další. Garantujeme ty nejlevnější ceny na trhu i podporu při jednání s CK při reklamacích zájezdů.

Kontaktní údaje

E-mail: info@kiora.cz
WWW: www.kiora.cz

Kontaktní osoba

Marek Tůma - Majitel

Mobil: +420 774 295 334
E-mail: info@kiora.cz
Další firmy v oboru

Terminal Hotel

Moderní tříhvězdičkový hotel. Objekt představila pro hosty, kteří cestují soukromě, obchodní a turisty. Terminal Hotel je ideálním místem pro hosty, kteří ocení svobodu pohybu. Je to jedinečné místo inspirován obrazem Wroclaw. Dáváme pocit, že v centru města přes fotografie visí v restauraci, na chodbách a hotelových pokojů.

Shuttle JIFI Jiří Filip

Zajišťujeme osobní přepravu osob do a z Českého Krumlova. Jezdíme do evropských měst, lázní a na letiště. Poskytujeme nadstandardní servis za standardní peníze.

Ing. Pavel Procházka

Nabízíme služby cestovní kanceláře. Pořádáme zájezdy do oblíbených destinací v Itálii - Dolomiti, Livigno aj. - zejména za lyžováním a relaxací.