• Detail firmy

Marek Švarc

Základní popis

Nabízím tvorbu jednoduchých (firemní stránky apod.) i složitých webových prezentací. Smluvní ceny, profesionální jednání. Možná spolupráce jako externista.

Adresa

Vinařská 14
400 01 Bukov

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74972332
DIČ:  CZ8501173219

Výrobky, činnosti

Počítače a telekomunikace

Tvorba jednoduchých (firemní stránky apod.) i složitých webových prezentací. Smluvní ceny, profesionální jednání. Možná spolupráce jako externista.

Kontaktní údaje

E-mail: marek.svarc@hotmail.com
WWW: www.mareksvarc.cz

Kontaktní osoba

Bc Marek Švarc - Majitel

Telefon: 724 272 533
E-mail: marek.svarc@hotmail.com
Další firmy v oboru

Slavomír Pošvic

Specializujeme se na programování systémů KNX/EIB, vizualizace, řídící systémy. Zajišťujeme diagnostiku, servis a poradenství při projekci i realizaci.

JS a partner s.r.o.

Zabýváme se vývojem softwaru na zakázku pro střední i větší firmy. Nabízíme vývoj podnikových aplikací, outsourcing správy počítačových sítí, proces systémové integrace, podnikové informační systémy pro firemní prostředí, optimalizace IT infrastruktury apod. Veškeré IT řešení zajišťujeme na míru dané firmy a požadavků klienta.

SOLARMONITORING s.r.o.

Specializujeme se na fotovoltaické elektrárny. Na trh jsme vstoupili s novým systémem zvyšujícím účinnost provozu obnovitelných zdrojů energie, neustále pracujeme na jeho vylepšení. V současné době zajišťujeme kompletní služby pro správu fotovoltaických elektráren. Neváhejte nás kontaktovat a zajistit si efektivní provoz Vaší fotovoltaické elektrárny.