• Detail firmy

Marek Suchý

Základní popis

Firma provozuje internetový obchod, který je zaměřený na prodej kol s jedním převodem (fixed gear, singlespeed).

Adresa

Karolíny Světlé 814/49
628 00 Brno - Líšeň

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88626563
Rok založení:  2012
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- v e-shop naleznete prvotřídní fixed gear kola značky State bicycle a dále i související fixie komponenty a doplňky pro jízdu na kole.

Kontaktní údaje

E-mail: info@fixier.cz
WWW: www.fixier.cz

Kontaktní osoba

Bc. Marek Suchý - Majitel

Mobil: +420 723 666 059
E-mail: marek.suchy@fixier.cz
Další firmy v oboru

Stanislav Plechl

Zajišťujeme prodej dioptrických, slunečních a sportovních brýlí kvalitních značek. Dodáváme plastová a minerální brýlová skla, měsíční kontaktní čočky, binokulární dalekohledy, brýlové doplňky apod. Provádíme vyšetření zraku optometristou a také opravy brýlí na počkání.

Michal Řezáč - Plastové bazény a jímky

Vyrábíme plastové bazény, bazénové technologie a výrobky z PP, PE a PVC nejenom pro bazény. Nabízíme plastové nádrže, jímky a septiky, kanalizační a vodoměrné šachty. Dodáváme také plastové nádrže na víno pro vinařství, které vyrábíme na zakázku.

Boháček-sport.cz s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou sportovních dresů, sportovního oblečení a termoprádla. Jsme oficiálním výrobcem CCM. Dodáváme fotbalové dresy, hokejové dresy, cyklistické dresy, termoprádlo, dresy na rugby, motokrosové dresy, oděvy pro volný čas či pro reklamní účely. Nabízíme výrobu sportovního oblečení a sportovních dresů na zakázku z těch nejkvalitnějších materiálů a potiskem dle přání klienta.