• Detail firmy

Marek Štěpánek

Základní popis

Hlavní objem našich prací spočívá v občanské a bytové výstavbě, stavíme rodinné domy, rekonstrujeme rodinné domy a stavby, zateplujeme fasády.

Adresa

Toveřská 374/67
779 00 Samotišky

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66189811
DIČ:  CZ6907105348

Výrobky, činnosti

Stavby bytů, rodinných domů

Kontaktní údaje

E-mail: marek.stepanek@stepanekstavby.cz
WWW: stepanekstavby.cz

Kontaktní osoba

Marek Štěpánek - Majitel

Mobil: +420 775 714 614
E-mail: marek.stepanek@stepanekstavby.cz
Další firmy v oboru

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

Pavel Tóth

Zaměřujeme se na výstavbu a realizaci mobilních chat a chatek, dřevěných přístaveb i zahradních domků. Mobilní chaty lze využít jako rekreační objekty či k celoročnímu bydlení. Své využití však také nacházejí jako vrátnice, strážní domky, dětské koutky, lovecké nocovny či prostory pro cyklistické a turistické zázemí. Samozřejmostí je i přeprava zahradních domků na Vámi určené místo.

Tomáš Havel TAH

Jsme firma s vlastními zaměstnanci a na trhu jsme již od roku 1992. Na veškeré požadavky klientů se nám daří operativně reagovat ve velmi krátké době. Záběr prováděných činností je široký. Zajišťujeme stavby RD na klíč, zateplení fasád, izolaci spodních staveb, terénní úpravy okolo RD, bourací práce hydraulickým kladivem na UNC a další. Na zemní práce používáme vlastní zemní stroj UNC 60.