• Detail firmy

Marek Šonka

Základní popis

Jsme dřevozpracující flexibilní firma zabývající se zakázkovou výrobou dřevěných přepravních beden/obalů, palet,klecí a paletových ohrádek dle konkrétních požadavků.Rádi vám poradíme a přizbůsobíme pro vaše potřeby nejvhodnější typ dřevěného obalu.

Adresa

Pod Valy 310
686 04 Kunovice

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87862182
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce
  • Export

Výrobky, činnosti

Výroba dřevěných přepravních klecí latění

V návaznosti na výrobu dřevěných přepravních obalů/beden vyrábíme také různé přepravní klece.Tyto produkty mají pro přepravu široké spektrum využití.

Kontaktní údaje

E-mail: dreveneobaly@seznam.cz
WWW: www.drevoobal-uh.cz

Kontaktní osoba

Marek Šonka - Majitel

Mobil: +420 774 865 548
E-mail: dreveneobaly@seznam.cz
Další firmy v oboru

Tomáš Paseka

Specializujeme se na realizaci střech na klíč včetně provádění nejrůznějších klempířských, pokrývačských a izolačních prací. Postavíme Vám středu od A do Z. Zabezpečujeme výrobu a montáž krovů, provedení izolací včetně nejrůznějších hydroizolačních služeb, pokrývání střech nejrůznějším materiálem dle Vašeho výběru, montáž klempířských prvků apod. Zajišťujeme také tesařské práce na zakázku.

Pavel Tóth

Zaměřujeme se na výstavbu a realizaci mobilních chat a chatek, dřevěných přístaveb i zahradních domků. Mobilní chaty lze využít jako rekreační objekty či k celoročnímu bydlení. Své využití však také nacházejí jako vrátnice, strážní domky, dětské koutky, lovecké nocovny či prostory pro cyklistické a turistické zázemí. Samozřejmostí je i přeprava zahradních domků na Vámi určené místo.

ZAKŁAD STOLARSKI Ryszard Nowak

Naše firma vyrábí nábytek z masivního dřeva, jako je borovice, dub, buk, jasan, bříza a olše. Vyrábíme celou řadu nábytku, bez ohledu na jejich velikost. Účinkují Nas nábytku mohou být na zvláštní objednávku klienta nebo podle projektu ze strany našich kvalifikovaných pracovníků. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou.