• Detail firmy

Marek Šnobr

Základní popis

Zabývám se finančním poradenstvím, se specializací především na životní pojištění jednotlivců i zaměstnanců (s příspěvkem zaměstnavatele), pojištění majetku a odpovědnosti firem, pojištění majetku měst a odpovědnosti měst.

Adresa

Zvolenská 134
386 01 Strakonice

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73550043

Výrobky, činnosti

Pojištění jednotlivců

Kontaktní údaje

E-mail: marek.snobr@tfin.cz
WWW: www.financnispecialiste.cz

Kontaktní osoba

Ing. Marek Šnobr - Majitel

Telefon: 602 158 381
E-mail: marek.snobr@tfin.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AMBICA s.r.o.

Zabýváme se dodáním řešení Business Intelligence, Data Warehousing a CRM. Nabízíme řešení pro prezentaci dat, řízení výkonnosti, intuitivní vytváření sestav, podporu kritických aplikací, řešení pro snižování nákladů, řízení výkonnosti či podnikové platformy.

CZ PROFI - SERVIS s.r.o.

Naše společnost se zabývá zpracováním dotačních projektů. Zajišťujeme komplexní zpracování projektů financovaných z dotací z EU. Nabízíme dotační projekty pro obce, firmy, živnostníky. Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence.

Ing. Kateřina Podhrázská - Účetnictví

Nabízíme kompletní účetní servis pro OSVČ, podnikatele i neziskové organizace v Jihočeském kraji a na Vysočině. Specializujeme se především na externí účetnictví, díky kterému svým klientům výrazně šetříme čas a náklady spojené s vedením účetnictví. Kromě účetních služeb zajišťujeme rovněž finanční analýzy, vypracování účetních vnitropodnikových směrnic nebo zastupování při jednání s úřady apod.