• Detail firmy

Marek Sedláček

Základní popis

Nabízíme služby v následujících oblastech: malby všech rozsahů (školy, průmyslové haly, hotely, nemocnice, novostavby, rodinné domy, byty, kanceláře), nátěry, nátěry a nástřiky fasád. Zajištění úklidu po malování. Pracujeme 7 dní v týdnu po celé ČR.

Adresa

Lipová 446
691 25 Vranovice

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45634441

Výrobky, činnosti

Malířství a tapetářství.

Nátěry a nástřiky fasád.

Kontaktní osoba

Marek Sedláček - Majitel

Mobil: 602 712 369
E-mail: info@malby-sedlacek.cz
WWW: www.malby-sedlacek.cz
Další firmy v oboru

ROLOSTAV s.r.o.

Zaměřujeme se především na výškové práce za pomoci horolezeckého vybavení. Výhodou je, že ušetříte své finance za lešení či montážní plošiny. Dále nabízíme malířské a natěračské práce. A nejen to. Prodáváme širokou škálu interiérových dveří a stínící techniky, jako jsou žaluzie, rolety, markýzy apod.

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.

SBD, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Rekonstruujeme rovněž parovody. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám", na základě našeho členství v SOD (Seznam odborných dodavatelů). Našimi zákazníky jsou přední české firmy a organizace.