• Detail firmy

Marek Sedláček

Základní popis

Nabízíme služby v následujících oblastech: malby všech rozsahů (školy, průmyslové haly, hotely, nemocnice, novostavby, rodinné domy, byty, kanceláře), nátěry, nátěry a nástřiky fasád. Zajištění úklidu po malování. Pracujeme 7 dní v týdnu po celé ČR.

Adresa

Lipová 446
691 25 Vranovice

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45634441

Výrobky, činnosti

Malířství a tapetářství.

Nátěry a nástřiky fasád.

Kontaktní osoba

Marek Sedláček - Majitel

Mobil: 602 712 369
E-mail: info@malby-sedlacek.cz
WWW: www.malby-sedlacek.cz
Další firmy v oboru

TERRAN

Specializujeme se na výrobu a prodej betonových střešních krytin, které vynikají díky přesnosti rozměrů, maximální vodotěsnosti a mrazuvzdornosti. Nabízíme ploché betonové krytiny, bobrovky, krytinu na bungalov a kompletní příslušenství střech. Vše dodáváme v mnoha variantách provedení dle potřeby Vaší stavby. Na naše výrobky poskytujeme 30-letou záruku.

SBD, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Rekonstruujeme rovněž parovody. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám", na základě našeho členství v SOD (Seznam odborných dodavatelů). Našimi zákazníky jsou přední české firmy a organizace.

Luděk Vondra - Specializované práce

Nabízíme kompletní sortiment nátěrových hmot, laků, lazur, napouštědel, ředitel, nářadí apod. Zabýváme se specializovanými pracemi všeho druhu - od demolic a terénních úprav, přes stavební práce vč. výškových po montáže ocelových konstrukcí, stožárů a další. Máme zkušený tým proškolených zaměstnanců, který zajišťuje rychlou a kvalitně odvedenou práci po všech stránkách.