• Detail firmy

Marek Ryšavý

Základní popis

Stavební a tesařské práce - dřevostavby, hrubé stavby, střechy, krovy, pergoly, zimní zahrady a rekonstrukce nemovitostí. Zakládání a údržba zahrad, parků a parkovišť včetně zahradního nábytku, oplocení, chodníků apod.

Adresa

Pikovice 729
252 09 Hradišťko pod Medníkem

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87197111
  • Služby

Výrobky, činnosti

Tesařské práce

Krovy, dřevostavby, pergoly, garáže a další tesařské konstrukce.

Kontaktní údaje

WWW: www.hawaidoma.cz

Kontaktní osoba

Marek Ryšavý - Majitel

Telefon: 724 832 881
E-mail: marekrys@seznam.cz
Další firmy v oboru

Helena Roubíčková Květiny LorDDekor

Provozujeme ateliér svatebních kytic, květinářství a zahradnictví v Praze a širém okolí. Navrhujeme a realizujeme svatební květinové výzdoby, květinové dekorace na stůl, květinové výzdoby hotelů, restaurací a firem, vytváření květinových věnců a rozvoz květin. Zajišťujeme udržovací zahradnické práce, sekání trávníků a porážení stromů pro soukromé zahrady i firemní prostory.

Švestkovic zahradnictví s.r.o.

Nabízíme kompletní služby zahradnictví. Prodáváme řezané a pokojové květiny, zeleninu, bylinky a ovoce. Zajišťujeme vazbu kytic ke všem příležitostem. Specializujeme se na aranžmá interiérů.

BOKR s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních staveb a jejich dokončování. Provádíme stavby parkovišť a chodníků, odstavných a nakládacích ploch, centrálních parků a překladišť, cyklistických stezek a pěších zón, opěrných zdí, odvodňovacích prvků v komunikacích či výstavbu zpevněných ploch ze zámkových a žulových dlažeb.