• Detail firmy

Marek Říha

Základní popis

Provádění stavebních prací.

Adresa

Druhá 92/1
250 88 Záluží

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45877068
DIČ:  CZ7611260789

Výrobky, činnosti

Provádění stavebních prací.

Kontaktní údaje

E-mail: mares.riha@centrum.cz

Kontaktní osoba

Marek Říha - Majitel

Mobil: 737 106 271
E-mail: marekriha@msn.com
Další firmy v oboru

STAVBY Karpíšek s.r.o.

Jsme česká stavební firma zabývající se kompletní dodávkou průmyslových podlah a betonových staveb se specializací na železobetonové monolitické konstrukce a zemní práce. Naší zvláštností je unikátní systém rekonstrukce silážních žlabů. Zajistíme kompletní servis v průběhu realizace zakázky vč. zpracování projektové dokumentace a statických výpočtů, to vše k Vaší plné spokojenosti.

BOKR s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních staveb a jejich dokončování. Provádíme stavby parkovišť a chodníků, odstavných a nakládacích ploch, centrálních parků a překladišť, cyklistických stezek a pěších zón, opěrných zdí, odvodňovacích prvků v komunikacích či výstavbu zpevněných ploch ze zámkových a žulových dlažeb.

Jonák s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti staveb a rekonstrukcí. Poskytujeme veškeré stavební práce včetně zateplování, rekonstrukcí objektů, montáží sádrokartonů a terénních úprav okolo Vašeho pozemku. Dále se zabýváme pokládáním podlah, elektroinstalacemi, malířskými či instalatérskými pracemi. Při vykonávání činností používáme pouze kvalitní materiál a snažíme se práci provést co nejrychleji.